• wydawnictwa firmowe logotypy identyfikacja wizualna księga znaku
  • grafika dla firm reklama drukowana okładki płyt CD projektowanie logotypów
  • projektowanie graficzne identyfikacja wizualna prezentacje

Na ekran i do druku

Komputer jako narzędzie pracy grafika to już standard. Stał się doskonałym narzędziem i otworzył nowe możliwości. Zresztą do tej branży cyfryzacja "zastukała" już dawno temu i m.in. stąd właśnie powędrowała pod strzechy ...

Powszechna dzisiaj dostępność wszelkich cyfrowych rejestratorów obrazu - nie dość, że zdeprecjonowała zawód fotografa, to również sprawiła, że komputerowo tworzone obrazy towarzyszą nam teraz od świtu do nocy. Są wszędzie - zarówno w mediach drukowanych, w ciągu dnia - w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym - np. podczas czytania prasy lub każdego surfowania po Sieci.

Żyjemy w otoczeniu zdominowanym przez obrazy a także komunikujemy się poprzez obrazy.

Dlaczego my?

Mamy umiejętności, narzędzia i pomysły - na potrzeby naszych klientów tworzymy komputerowe grafiki do dowolnych zastosowań - poczynając od przetwarzania fotografii, budowania template'ów PowerPointa, tworzenia prezentacji, poprzez grafikę użytkową i reklamę w mediach, aż do kompletnych projektów identyfikacji wizualnej dla firm.

Może pomóc?

Pomagamy wszystkim tym, którzy nie mają dostępu do odpowiednich zasobów ilustracji i szablonów, do stosownego oprogramowania, lub po prostu nie mają czasu na tego rodzaju działania.

W zakresie grafiki wektorowej i rastrowej (bitmapowej) jesteśmy w stanie zrobić wszystko czego potrzebujesz - od relatywnie prostych zadań, po duże, kompleksowe projekty - np. pełnej identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i zdefiniuj zadanie - jesteśmy w stanie zrealizować Twoje oczekiwania!


Tadek Pękacz
Wojciech Urbanowicz

24x36.pl - Grafika. Witryna została zbudowana według zasad Responsive Design - wyświetla się poprawnie na dowolnym urządzeniu - od smartfona do dużego ekranu komputera desktop.