• fotografie na sprzedaż pliki prawa do publikacji
  • zdjęcia na sprzedaż pliki prawa do publikacji
  • 24x36.pl - fotografie na sprzedaż pliki prawa do publikacji

Sprzedajemy!

Oto niektóre nasze prace które oferujemy do sprzedaży.

Jeśli np. potrzebujesz ilustracji na stronę internetową, do publikacji drukowanej lub po prostu do dekoracji biura lub mieszkania - wyszukaj tu coś dla siebie.

To nie wszystko co możemy Ci zaoferować - mamy znacznie większe zasoby i również tutaj będziemy je sukcesywnie eksponować.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zadawania nam szczegółowych pytań.

Tego jeszcze nie było!

Możemy sprzedać zarówno prawa do ograniczonego lub wyłącznego wykorzystania plików jak również pełne prawa autorskie do prezentowanych prac.
Dokładnie TAK! - mimo całego sentymentu jaki do nich odczuwamy, jesteśmy skłonni rozstać się z nimi na zawsze.

Więcej szczegółów podamy po przesłaniu konkretnego zapytania.

Więcej detali?

Wszystkie prezentowane zdjęcia powstały z wykorzystaniem sprzętu firmy Nikon oraz jej najwyższej klasy obiektywów profesjonalnych.

Ponad połowa pokazanych tutaj obrazków powstała analogowo - na klasycznym slajdzie formatu 24x36mm a następnie została zeskanowana w rozdzielczości 4000dpi.

Plik pozyskany w ten sposób pozwala na wysokiej jakości wydruk (powiększenie) o wielkości 60x45cm i rozdzielczości 300dpi.

Dodatkowo, po skanowaniu pliki te były poddane odszumianiu co zniwelowało efekt ziarna szczególnie widoczny na zdjęciach wykonanych na materiale o wysokiej czułości.
Jednak dla purystów mamy również wersje nieodszumione...

Za wyjątkiem zdjęć kadrowanych panoramicznie pozostałe fotografie to minimalnie kadrowane pelne klatki.

 

Przeglądanie ilustracji

Prezentowane tu ilustracje można także oglądać w wyższej rozdzielczości - wystarczy kliknąć w wybrane zdjęcie a otworzy się pełnoekranowa przeglądarka która pozwala na obejrzenie wszystkich obrazków zawartych na danej stronie.
Jedyny wyjątek to ilustracje które są jednocześnie linkami do innych stron.

Przeglądarka jest dostosowana do używania również na ekranach dotykowych - reaguje na typowe gesty i działa tak samo jak każda inna aplikacja dla smartfonów czy tabletów a korzystanie z niej jest proste i intuicyjne.

24x36.pl - Prace na sprzedaż. Witryna została zbudowana według zasad Responsive Design - wyświetla się poprawnie na dowolnym urządzeniu - od smartfona do dużego ekranu komputera desktop.